Seherbaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom Felton

YazarMesaj
Onur Kırış
Seherbaz Müdürü,Bitkibilim Prof'u,Seherbaz,Gryffindor Bina Sorumlusu
Onur Kırış

Erkek Mesaj Sayısı : 123
Rp Sevgili : Yok
Asa : Doğruluğun Gücü
Süpürge : Nimpus 2001

Tom Felton Empty
MesajKonu: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:42 am

Tom Felton Biyografisi

Gerçekleri öğrenmek için sorulan yüklüce mektuplarım var, dolayısıyla burada sadece bir kaçına değinebiliyorum. 22 Kasım 1987’de doğdum. Bu da beni 18 (İngiliz Hesaplaması) yaşımda yapıyor. Yani araba kullanabiliyorum. Ama bir Mercedes kullandığımı iddia eden tüm web siteleri yanlış söylüyor.

Karma okuluma bisikletle gidiyorum. Her şey normal, özel hiçbir şey yok. Normal biri olarak okula giden, Simpsonsları izleyen, basketbol oynayan, balığa giden (çokça!) ve arkadaşlarıyla takılan biri olmaktan hoşlanıyorum. Üzgünüm cep telefonumu veya e-posta adresimi veremem. Eğer hepinize cevap verecek olsam 7/24 telefon başında olmam gerekirdi.

GCES sınavımı (genellikle 16 yaşında tüm İngiliz öğrencilerinin verdiği bir sınav) dördüncü film yüzünden yazın vereceğim. Balıkçılık üzerine okuyup çalışacağım üniversiteme gitmeyi 2005 yılına erteliyorum. Kanca kullanarak sadece sazan avlıyorum ve bir yakalayıp alma mekanizması sayesinde balıklar hiç parçalanmıyorlar. Tuttuğum en büyük balığı Amerika New York City’deki, Waddington da bulunan St Lawrence’in güzel bir nehrinde tutmuştum ve 16.88 kilo geliyordu.

İstatistiksel Biyografisi
Yaşı: 2005 itibariyle 18 yaşında.
Doğum Tarihi: 22 Eylül 1987
Doğum Yeri: Surrey
Saç Rengi: Kahverengi fakat film için sarıya boyatılmış.
İlk Aldığı Rol: The Borrowers'ta Peagreen Clock
Yaşadığı yer: Kensington, İngiltere

Ekstra:
3 kardeşi olan Tom, balık tutmayı çok seviyor.Bunu da Azkaban Tutsağı filminin çekimlerindeyken boş zamanlarında abisiyle öğrenmeye başlamış.Tuttuğu en ağır balık rekoru, 16.88 kilogramlık bir sazan balığı. Bu işi profesyonelce de yapıyor doğrusu. 6 yıldır profesyonel olarak aktörlük yapıyor.Hatta Jodie Foster ile bir rol bile almıştı. En sevmediği şeyse, küçük çocukların onu görünce onu gerçek Malfoy sanıp yanından kaçması. Şu sıralar GCSE sınavlarına hazırlanıyor. İlginçtir ki Tom bir aktör olmayı değil, bir balıkçılık okuluna giderek usta bir balıkçı olmayı istiyor. Rol arkadaşı Emma'yı çekici ve güzel buluyor. Dan'i ise gayet başarılı buluyor.

Emma gibi sportif bir insan. Futbol, buz pateni, basketbol, kriket ve tenis oynuyor. Ayrıca yüzüyor da.

Aynı zamanda 7 yaşında kilise korosuna katılmış. Yani iyi bir şarkıcı.

Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:42 am

22 Kasım 2004

İmza Günü!!!

LONDRA 27 Kasım’da (Haftaya!) Chelsea Futbol Kulübü’nde. Sabah saat 10’da başlayacağız ve muhtemelen tüm gün orada olacağız. Detayları bir sonraki yazımdan alabilirsiniz.

Haberlerimin en iyisiyse EHLİYET SINAVIMI GEÇTİM! Burada yerel bir kuruluş olmadığı için onu almaya kilometrelerce yol gittim ama şimdi araçlardayım. En iyi yanı da size özgürlük vermesi. Tren veya otobüs için beklemek zorunda değilsin. Sadece kendi işlerini yapabilirsin. Arabamı çok seviyorum. BMWler en iyileri. Ailede 3 tane var ve başka markaya yönelmedik.

Londra’daki DVD satışının ilk gününde dışarıda bekleyen kızlardan büyük bir özür diliyorum, orada olduğunuzu bilmiyordum. Eğer Fan Club kısmına samimice orada beklediğinizi yazarsanız, ki dürüst olduğunuzu biliyorum, size en iyi dileklerimle birer poster yollayacağım.

Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:43 am

8 Aralık 2004

Houston’a dönen James Miller’ı özel olarak selamlıyorum. Evime bir süreliğine geldi. Bu sürede onunla arkadaşça sohbet edip bazı fotoğraflar çektirdik. Hızır Otobüs legolarını alıp hep beraber eğlenmenizi umarım. Gelecek için her şeyin en iyisini dilerim çünkü hayat muhtemelen bizden daha fazla size zorluk çıkaracak; ama Chris gibi ilgili anneler sayesinde bunu aşacaksınız.

Cumartesi günü Londra’ya el yazısı imzalama toplantısına gelenlerle mükemmel vakit geçirdik. Yeni posterleri sevmişsinizdir umarım. Favori genç balıkçıya ki Daniel olmalı, sizin ve yakaladığınız son balıkların resmini yolladığı için çok teşekkürler. Sarışın sevimli bir kız çok uzaktan, Kopenhag’tan geldi, Alexis ise Edinburg’tan kalkan otobüste gece boyunca yolculuk etti. Birçok insan gelmek için gerçekten oldukça erken kalktı. Hepinize çok teşekkürler. Saat 7’de kalkmak cumartesi sabahı için yeterince erken; ama biliyorum ki bazılarınız Londra’ya gelip beni görmek için gece 3’te kalktı. On bir yaşında olduğunu düşündüğüm en şirin küçük Bayan Charlotte, ince çizgili elbisesinin içinde çok şık görünüyordu. Beni aynı zamanda yazın da görmeye gelen ailesiyle birlikte gelmiş. Orada birkaç aile, amca ve kardeş vardı. Hepsine de bayanlara eşlik ettiği için teşekkürler.

En iyi dansçı, Zointricka olmalı, gerçekten atak biriydi. Lea’ye ise büyük bir iyi ki doğdun! Eğer seni Happy Birthday şarkısını söyleyerek utandırdıysak özür dileriz!

Vicky & Leanne, Birmingham’dan çok erken ayrılmak zorunda kaldılar ve zavallı Rebecca’nın babasıyla Cumbria’dan beri çok zor bir yolculuk geçirdiler. Sizi görmek güzeldi. Umarım Londra’da iyi vakit geçirmişsinizdir ve kalmak size çok pahalıya patlamamıştır.

Özellikle Daisy olmak üzere önceden tanıdık yüzleri görmek ne hoştu. Jessica & Stephanie’ye Simpsons desenli pasta getirdikleri için teşekkürler ve Sophie’ye de kalbi çizdiği için teşekkürler. Herkes oldukça cömertti.

Unutmayın E-bay’da satılan sadece 1 fotoğraf sahte değil fiyatı da 49.99 Avro. O sitede çokça sahte ürünler var ve oradan hiçbir şey almamanızı tavsiye ettim. Satılan hiçbir tişört, benim sitemdekiler hariç, gerçek değil. Amerika’da birçok insan benim tişörtlerimi giyiyordu ama ONLAR BENİM DEĞİL!

Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:44 am

24 Aralık 2004

Öncelikle, herkese iyi Noeller ve sağlıklı, mutlu yeni yıllar. Hepinizin neşeli vakit geçirmesini diliyorum.

Cologne’a kaç kişi geldiğine gerçekten şaşırdım. Buna inanamıyorum ve otelin bunu yaptığını düşünmüyorum. Hepinizden özür diliyorum çünkü soğuk havada beni uzun süre beklemek zorunda kaldınız; ama yapabileceğim hiçbir şey yoktu. O gün 650 insana 800’ün üzerinde el yazısı imzaladım, ama elim burkulmuştu. Dolayısıyla daha fazla imza atamadım, onun için son 70 hayranımı geri çevirdim! Üzgünüm.

Frankfurt’tan gelen bayan, kızı ve arkadaşına çok teşekkürler. Bana çok hoş bir BMW tişörtünün de olduğu bir hediye paketi verdiler. Bana hediye ve kart veren herkese teşekkürler. Hepsini Noel’den sonra okuyacağım.

Ama havaalanında gezimi ve Almanya hatıralarımı bozan bir sürü fotoğrafçı vardı. Beni sürekli takip ettiler ve hiç rahat bırakmadılar. O fotoğrafların hepsi dosyada vardı. Lufthansa bu hatayla eve uçuşumu iptal etti ve uçuş 3 saat ertelendi. Hyatt Oteli’nde hepsi çok başarılı olan güvenlikçilerin hiçbiri, bana sonuna kadar yardım etmedi. Bütün gün otelde olan Birgit gerçekten çok yardımseverdi ve kesinlikle başarılıydı. Film çekimlerine Noel için ara verdim; şimdi ailemle ve büyük hoş sazanlarla vakit geçireceğim.

Hepinizin iyi olmasını ve fotoğrafları beğenmenizi umuyorum!
Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:44 am

20 Ocak 2005

Selam. Noel için yolladığınız hediyeler ve kartlar için çok teşekkürler. Onlara minnettarım, özellikle Amerika, Avustralya, Japonya gibi uzak yerlerden gelenler için çok teşekkürler. İngiliz fanlarımı da unutmadım.

Filmin çoğunu çekmeyi bitirdim ve şimdi film dünyasından izin alıp sadece 17 yaşında normal arkadaşlarla buluşan, pizza yiyen, özellikle müzik dinleyen ve onlarla takılan birine dönmek istiyorum. Dolayısıyla beni affedin, film çıkasıya kadar hiçbir köşe güncellemesi yapmayacağım. Bazı zamanlar halktan biri olmak gerçekten zor oluyor. Bu fotoğrafçı kâbusu, beni Almanya’daki havaalanında halkın arasında bir şeyler yapmaktan alıkoydu. Şunu biliyorum ki gerçek hayranlarım ben normal yaşamımı sürdürürken bana müdahale etmeyecekler ve beni yalnız bırakmayacaklar.

Biliyorum, biz sizi uyardık ama E-Bay’dan hiçbir şey almayın! “Orijinallik Garantisi” verilen ve imzaladığımız 4 fotoğrafı aldık ama hepsi sahte!

Evet; iyi, sağlıklı, mutlu bir 2005 yılı geçirmeniz dileğiyle!
Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:45 am

22 Nisan 2005

Fanlarıma iyi haber!! El yazılı ürünlerimi imzalama günüm 30 Nisan’da, Milton Keynes, İngiltere’de.

Biliyorum, el yazılarımı imzalayalı uzun zaman oldu ama döndüm! Bu ayın 30’unda, yani cumartesi günü imza günü düzenliyorum. Daha fazla bilgi için www.collectormania.com adresine bakabilir ve yeni haberleri alabilirsiniz. Daha önce hiç orada bulunmamış insanlar düşünülerek Collectormania organizasyonu gerçek bir kalabalık için hazırlandı. El yazıları vermek için bir sürü insan oluyor. Orada imzalı fotoğrafların ücreti 15 Avro. Sadece orada satılan fotoğrafları imzalayabilirim, başka hiçbir şeyi değil. Dolayısıyla lütfen çantalarınızı, cep telefonlarınızı, kollarınızı ya da bacaklarınızı imzalatmak için teklif etmeyiniz. Sadece şovda satılan poster veya fotoğrafları imzalayabilirim. Eğer iki yıl önceki gibi olacaksa bir sıra numarası alacaksınız ve ekranda numaranız görününce masaya geleceksiniz; ama sabah geldiğinizden emin olun çünkü saat 4’te gitmek zorundayım.

Köşeme son yazdığımdan beri hayat yolunda. Ocakta balığa gittiğim eski arkadaşlarımla buluşmak için Amerika’ya gittim ve tekrar Florida’ya Mart’ta, aile tatili için gittim. Aileden sekizimiz oradaydı ve bir ev kiralayıp hoşça vakit geçirdik. Golf oynamaya gittik ve arabaya döndüğümüzde birisi bana araba parkında şaka yaparak arkamda bir timsah olduğunu söyledi. Kötü bir şaka yaptıklarını düşündüm ama oraya baktığımda gerçekten vardı! Gerçek olup olmadığı kesin değildi fakat bunu kardeşim Chris’e söylediğimde timsahın başı hareket etti ve bana “Bana inan kardeşim o gerçek!” dedi. Ne kadar hızlı hareket edebildiklerini gördüm ama şansımıza aç değildi!

Amerika’da yaptığım gibi gerçekten iyi giysiler aldım. Giysileri ve spor ayakkabıları çok seviyorum, yani gardırop yine tamamen doldu. Amerika’ya gidemeyen kardeşim Jonathan’a süper ayakkabılar aldım ve bahçe manzaralarını seven annem için birkaç güzel fotoğraf.

Devamlı gelen e-postalarınız ve hediyeleriniz için teşekkürler. Onlara gerçekten minnettarım ve değer veriyorum. Umarım bizden cevap ve imzalı fotoğraf alabilirsiniz, umarım her şey iyidir. Beğeneceğinizi umduğum yeni fotoğraflarım var.

Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:46 am

5 Mayıs 2005 Blog

5 Mayıs 2005

Bu cumartesi Milton Keynes’ta harika bir gün geçirdik. Tüm gün el yazılarını imzaladım. Almanya, Danimarka buna ek olarak İngiltere’nin uzak yerlerinden fanlar geldi. Bana ulaşmak için bazılarınız güne çok erken başladı, bunun için özür dilerim. Bazılarınız gece 3 veya 4’te uyanmış; bunlar gün bitiminde gerçekten yorulmuş olmalılar. Umarım daha kötüsü olmamıştır. Web siteme fanlarımın ve benim birçok fotoğrafını koyacağım. Ve onları sürekli değiştireceğim, böylece belki sevimli yüzlerinizi sitede görebilirsiniz.

Gerçekten her şeyin hoş olduğu bir hafta sonu geçirdim. Pazar günü büyükannemin doğum günüydü. Bütün kardeşlerim, halalarım ve diğerleri ile büyük bir aile kutlaması yaptık. Yaşadığımız yerin bahçesinde geçirdiğimiz oldukça güzel bir akşamdı. Büyükannem, annemin çok sevdiği küçük havuzu için bir pompa aldı. Bu pompanın fıskiyesi gece boyunca durmadan fışkırarak biz yemeğimizi yerken fonda hoş bir görüntü oluşturdu.

İki gün bir gece tekrar balığa çıktım, mükemmeldi. Bir sürü balık tuttum ve bir arkadaşım 30 poundluk bilindik bir sazan yakaladı. Bu gölde bir kız için rekor sayılıyor. Çok mutluydu. Bahse girerim fotoğrafları balıkçılık dergilerinde çıkacak. Balığa çıkmanın bir başka heyecanlı yanı!

Japonya, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya davet edildim el yazımı imzalamak için. Şu anda bunu düşünüyorum. Oralara gidip kendisiyle tanışmamı isteyen biri var mı?

Umarım hayat güzel gidiyordur.

Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:46 am

26 Ağustos 2005 Blog

26 Ağustos 2005

Ailem Amerika, Waddington’dan henüz döndü. Çok eğlenceli ve fantastik balıkçı insanların olduğu Uluslar Arası Gençler Sazan Turnuvasına gitmişlerdi. Balıkçı insanlar demek zorundayım çünkü orada balığa çıkan bir sürü kız da var; dolayısıyla onları balıkçı adamlar olarak çağıramayız. Organizasyonda 130 insan ve birçok yeni takım vardı. Çoğu yıllık tatilleri için gelmişlerdi ve bazılarıyla bowlinge gittik. Ben 145 sayı attım, annem ise gecesinde olmamasına rağmen 12 sayıyla bu zorlu işi noktaladı! Bizi görmeye gelenlere, özellikle Joe Babbitt ve ailesine, konukseverliğinden dolayı teşekkürler.

Müthiş neşeli Lorry Barton’a gerçekten büyük bir teşekkür. Bana geçen sene garajdan çalınan oltamın yerini tutması için bir Rod Hutchson marka olta hediye etti. Onu internetten bir kaynaktan almış ve ben geçen sene organizasyona katılmadım diye bir seneden fazla saklamış. Kötü adamların olmasına rağmen iyi ve cömert insanların da olması hoş değil mi?
Teşekkür etme fırsatı bulmak için seneye onunla balığa çıkacağım. Oldukça sakin bir yazdı ve arabamı servisten almak, balığa gitmek, ev işlerini yapmak gibi normal işlerle uğraştım. Londra galası ayın 6’sında ve New York galası ayın 12’sinde. Sanırım bazılarınızı orada görmeyi umuyorum. Dua edin ki sizi öncekinden daha fazla görebilmem için yağmur yağmasın. Londra’daki gala çabuk geçiştirilmesine rağmen New York’takinde birçok hoş insanla tanıştık –sıcaktı hatırlayan var mı?-

Hâlâ gelen mektuplar ve hediyeler için teşekkürler. Neticede bizden bir fotoğraf almanızı umuyorum. Sizin için yeni fotoğraflar hazırlıyorum.

Hepinizin iyi olmasını ve hoş bir yaz geçirmenizi diliyorum. Yakında görüşürüz.
Onur Kırış
Onur Kırış

Tom Felton Empty
MesajKonu: Geri: Tom Felton   Tom Felton Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:47 am

14 Eylül 2005 Blog

14 Eylül 2005

İyi bir hafta sonu geçirdim ve sizinkilerin de öyle olmasını umuyorum. Kardeşim Ashley’nin 22. doğum günü için Pazar günü annemin evinde aile ve arkadaşlarla yemek yedik. Hava yağacak gibiydi ve sadece sonunda yağdı. Güzel bir yemek yaşadık ve dışarıda masa tenisi oynadık; içeride de bilardo. Aynı zamanda benim 18. yaş günümün erken bir kutlaması oldu. Gerçek gününde seyahatte olacağım (22 Kasım)

Ashley Avustralya, Sydney’e gidecek. Yaklaşık üç aylığına arkadaşı Ben Squire ile gezip çalışacaklar. Bu ailemizle birlikte olabileceğimiz son gündü; dolayısıyla Ashley’nin doğum günü pastasını Avustralya şeklinde, benim için ise değişik bir pasta yaptık. Ben 17’nin 18’den daha önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü 18 olmana rağmen 17’de araba sürebiliyor, içebiliyor ve oy kullanabiliyorsun. İçmek benim için çok büyük öneme sahip değil çünkü araba kullanmayı, içmeye yeğlerim. Bunun yanında beni eve bırakacak başka insanlara da güvenirim. Neyse, tüm doğum günleri eğlencelidir ve benimkini dört gözle bekliyorum.

Bunu henüz buldum. www.worldjuniorcarptournament.com adresinde video linkleri var. Burada ben ve kardeşim Chris’i geçtiğimiz ay New York, Waddington’dayken görebilirsiniz.
Turnuvayı kazanan Andy Rickett’ın hâlâ sazan avlıyor olmasını umuyorum ve biliyorum, St. Lawrence nehrinde balık avlamak için en iyi zaman yaklaşıyor. Keşke orada olsaydım!

Tüm mektuplarınıza ve hâlâ gelen hediyelerinize tekrar teşekkürler. Çok arkadaşçasınız ve bunu gerçekten anlıyorum. İngiltere’de, 6 Kasım’da yapılacak galaya sadece 7 hafta kaldı; sonra herkes yeni filmi görebilecek. Ben hâlâ görmedim, dolayısıyla bekleyemiyorum! New York galası ayın 12’sinde sanırım!

Tom Felton
1 sayfadaki 1 sayfası